EVDE İŞYERİNDE SAĞLIK HİZMETİ

Evde İşte Sağlık Ünitemiz

Evde İş yerinde Çekap

Alo Check up Merkezi, büyüyen ve hizmet ağını genişleten ONEXA Sağlıklı Yaşam Merkezi'nin bir kuruluşudur, yüksek standartlarla check-up hizmeti sağlamak üzere kurulmuştur. İstanbul halkının Check-up ihtiyacının yüksek standartlarla, daha hızlı ve güvenilir olarak sağlanmasının yanında, Alo Check-Up Merkezi nin vizyonuna, tüm Türkiye’ye referans bir checkup merkezi olarak hizmet vermesi de planlanmıştır. Alo Check-Up Merkezi kalitesiyle yarışıyor. Alo Check-Up Merkezi Grubu Vizyonu ve hizmet ilkeleri doğrultusunda öncü uygulamalarıyla sağlık sektörüne hizmete devam etmektedir.

Firma Vizyonumuz

Hasta hakları ön planda, bilgilendirmeyi kural edinmiş, testleri en doğru, en ekonomik, gözlemlenebilir, tekrarlı ve gelişmiş modern yöntemlerle çalışan. En az hatayı esas kabul edip, iç ve dış kalite kontrolleri ile bu hedefe gerçeklik katan. Laboratuvarcılıkta evrensel kabul görmüş sistemleri uygulayarak, kalitesinden söz ettirir İstanbul’un “REFERANS” bir Checkup Merkezi olmak.

Misyonumuz

Test sonuçları üzerinde laboratuvarlarımızın sorumluluğu, testin klinik laboratuvarcılık standartları ve iyi laboratuvar uygulamaları sınırları içinde, tüm kontoller yapılarak en doğru sonucu elde etmektir.

Referans Aralıkları

Çalıştığımız test parametrelerinin bir çoğu için, laboratuvarmız tarafından halkımıza yönelik belirlenen referans aralıkları kullanılmaktadır. Bunun yanında glukoz, total kolesterol vb. bazı testler için ise uluslararası kurumlar tarafından tavsiye edilen hedef değerler kullanılmaktadır.

Gizlilik İlkemiz

Checkup Merkezi mizde çalışılan test sonuçlarının gizliliği tarafımızdan titizlikle sağlanmaktadır.Üçüncü şahıslara kesinlikle herhangi bir bilgi aktarımı sözkonusu olamaz.


İletişim Formu
Copyrights ©2014:- Tüm Hakları Boğaziçi Mobil Sağlık Hizmetlerine aittir - Hosting Tubay.Net, Designed by Webmaster